| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMV1500AI-MSX |
| Capacity | 1500VA / 1200W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Outlets | Universal Outlets |
| Display | LCD Panel |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |
UGX 1,908,390
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMV1500AI-MSX |
| Capacity | 1500VA / 1200W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Outlets | Universal Outlets |
| Display | LCD Panel |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |