| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | BV650I-MSX |
| Capacity | 650VA / 375W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| AVR | Yes – Automatic Voltage Regulation |
| Outlets | Universal Outlets |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |
UGX 261,148
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | BV650I-MSX |
| Capacity | 650VA / 375W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| AVR | Yes – Automatic Voltage Regulation |
| Outlets | Universal Outlets |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |