| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | BV800I-MSX |
| Capacity | 800VA / 480W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| AVR | Yes – Automatic Voltage Regulation |
| Outlets | Universal Outlets |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |
UGX 361,590
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | BV800I-MSX |
| Capacity | 800VA / 480W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| AVR | Yes – Automatic Voltage Regulation |
| Outlets | Universal Outlets |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |