| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SRTG10KXLI |
| Capacity | 10000VA / 10000W |
| UPS Type | Online Double Conversion |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Battery | Includes 192V 32Ah External Battery Pack |
| Form Factor | Rack/Tower |
| Condition | New |
UGX 21,594,944
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SRTG10KXLI |
| Capacity | 10000VA / 10000W |
| UPS Type | Online Double Conversion |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Battery | Includes 192V 32Ah External Battery Pack |
| Form Factor | Rack/Tower |
| Condition | New |