| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMC2000I-2U |
| Capacity | 2000VA / 1300W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Display | LCD |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| Condition | New |
UGX 5,323,405
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMC2000I-2U |
| Capacity | 2000VA / 1300W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Display | LCD |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| Condition | New |