| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMT1500IC |
| Capacity | 1500VA / 1000W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Outlets | 8x IEC C13 |
| Form Factor | Tower |
| SmartConnect | Yes (Cloud Monitoring) |
| Condition | New |
UGX 2,937,917
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMT1500IC |
| Capacity | 1500VA / 1000W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Outlets | 8x IEC C13 |
| Form Factor | Tower |
| SmartConnect | Yes (Cloud Monitoring) |
| Condition | New |