| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMC1000I-2UC |
| Capacity | 1000VA / 600W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Display | LCD |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| SmartConnect | Yes (Cloud Monitoring) |
| Condition | New |
UGX 2,285,046
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMC1000I-2UC |
| Capacity | 1000VA / 600W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Display | LCD |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| SmartConnect | Yes (Cloud Monitoring) |
| Condition | New |