| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | BX2200MI-MS |
| Capacity | 2200VA / 1200W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| AVR | Yes – Automatic Voltage Regulation |
| Outlets | Universal Sockets |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |
UGX 929,085
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | BX2200MI-MS |
| Capacity | 2200VA / 1200W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| AVR | Yes – Automatic Voltage Regulation |
| Outlets | Universal Sockets |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |