| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMT750IC |
| Capacity | 750VA / 500W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Outlets | 6x IEC C13 |
| Form Factor | Tower |
| SmartConnect | Yes (Cloud Monitoring) |
| Condition | New |
UGX 1,657,286
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMT750IC |
| Capacity | 750VA / 500W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Outlets | 6x IEC C13 |
| Form Factor | Tower |
| SmartConnect | Yes (Cloud Monitoring) |
| Condition | New |