| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SRTG5KXLI |
| Capacity | 5000VA / 5000W |
| UPS Type | Online Double Conversion |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Form Factor | Rack/Tower Convertible |
| Condition | New |
UGX 13,057,408
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SRTG5KXLI |
| Capacity | 5000VA / 5000W |
| UPS Type | Online Double Conversion |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Form Factor | Rack/Tower Convertible |
| Condition | New |