| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMC3000RMI2U |
| Capacity | 3000VA / 2100W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Display | LCD |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| Condition | New |
UGX 6,704,477
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMC3000RMI2U |
| Capacity | 3000VA / 2100W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Display | LCD |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| Condition | New |