| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SRV2KI |
| Capacity | 2000VA / 1600W |
| UPS Type | Online Double Conversion |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Outlets | 6x IEC C13 |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |
UGX 2,586,371
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SRV2KI |
| Capacity | 2000VA / 1600W |
| UPS Type | Online Double Conversion |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| Outlets | 6x IEC C13 |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |