| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | BX1200MI-MS |
| Capacity | 1200VA / 650W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| AVR | Yes – Automatic Voltage Regulation |
| Outlets | Universal Sockets |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |
UGX 577,539
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | BX1200MI-MS |
| Capacity | 1200VA / 650W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input/Output: 230V |
| AVR | Yes – Automatic Voltage Regulation |
| Outlets | Universal Sockets |
| Form Factor | Tower |
| Condition | New |