| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMT3000RMI2UC |
| Capacity | 3000VA / 2700W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input 230V / Output 230V |
| Interface | USB |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| SmartConnect | Yes (Cloud Monitoring) |
| Condition | New |
UGX 7,482,899
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Model | SMT3000RMI2UC |
| Capacity | 3000VA / 2700W |
| UPS Type | Line Interactive |
| Voltage | Input 230V / Output 230V |
| Interface | USB |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| SmartConnect | Yes (Cloud Monitoring) |
| Condition | New |